| ralucutzica a întrebat:

Am un laptop Presario C700, cu un processor: Intel Pentium Dual CPU T2330 1.60GHz,2GB memorie (RAM).
El are 2GB adica in cazul meu 2 placute de cate 1GB.As vrea sa ii scot pe acei 2GB (2 placute), si sa adaug o singura placuta cu 4GB de la Kingston.Dar problema mea este ca nu stiu daca merge daca suporta laptopul 4GB.Sa nu ma intelegeti gresit, nu vreau sa adaug peste acei 2GB, vreau sa ii scot si sa adaug doar o placuta de 4GB. Funda + Vot.

1 răspuns:
| Xao20 a răspuns:

Ca sa afly daca merge trebuie sa afly specificatiile tehnice ale placi de baza, eu zic ca merge