| Dinamo12 a întrebat:

Am un nokia 6125, am o optiune de la orange cu internet inclus, imi merg toate site-urile dar daca vreau sa intru intr-o aplicatie : Yahoo Mesenger, Facebook imi da eroarea " subscribe to packet data first " Imi merge doar daca intru pe yahoo.com sa ma pot loga pe mess! Astept un raspuns, dau funda!

1 răspuns:
| Nky_Teddy_1994 a răspuns:

Este din cauza la telefon, ca asa am avut si eu un Samsung si tot la fel facea... sau din cauza aplicatiei suna la ei si intreaba...