| Ioanamarijuana a întrebat:

Am un Nokia c3, intru pe facebook pe el,dar doresc sa se vada ca si pe calculator, normal.Ce aplicatie sau program trebuie descarcat? Merci fain

2 răspunsuri:
| BigCode a răspuns:

Ok... nu sunt un expert in domeniu insa stiu ca siturile obisnuite nu sunt suportate 100% de telefoanele mobile. Cum Nokia c3 nu este smartphone este putin probabil sa reusesti cu navigatorul implicit. Iti sugerez sa descarci un opera mini pentru el sau un alt browser.

| ComaniciIonut a răspuns:

Se poate ca pe PC doar ca trebuie sa intri pe Google si ai pe acolo pe la optiuni sa se vada ca la PC doar ca daca faci asta o sa se incarce foarte greu si nu o sa iti placa nu stiu cum sa iti explic acum cum se face da o sa fie naspa ca ti se incarca la anul si la multi ani big grin