| Iuliaan99 a întrebat:

Am un Nokia Asha 300 si mi-am descarcat aplicatia Facebook. Cand intru in aplicatie imi arata ca se incarca, dar nu imi intra in eawinking! Ce sa-i fac? Dau funda raspunsului corect

5 răspunsuri:
| xFlorin a răspuns:

Aplicatia aia nu merge, mi-am descarcat-i si eu da nu merge si am sters-o.Cel mai bine e sa intri de pe google.Bafta.

| AntonyJacob a răspuns:

Incearca sa'l dezinstalezi si sa il instalezi din nou.

| Time4lyrics a răspuns:

Faci cum zice ManoleAndreea! Vezi cand instalezi iar, ai grija sa ai internet, semnal bun. Sa nu se intrerupa ca iti face iar probleme. Daca nu, intra la setari. Bafta

| Savuc_Alexandru_1991 a răspuns:

settings - configuration - preferred access pentru. - Orange internet.

| Savuc_Alexandru_1991 a răspuns:

Settings-configuration-preferred access-oeange internet