| hellyour a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema, am descarcat ieri in telefon 2 videoclipuri si nu pot sa le vadsad. Precizez ca am un nokia 6600. ce pot sa fac? ce program imi trebuie in calculator? cine ma ajuta funda!

Răspuns Câştigător
| everyonepro a răspuns:

Aici http://www.grab-tube.com/converter si alegi 3GP

3 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Nu ai fost exact? ce model de Nokia 6600. cel vechi sau slide, fold? formatul video este 3gp/mp4.Scrie pe google convertor all to 3gp sau mp4. Google te ajuta, doar daca cauti cu adevarat, raspunsuri.stima

| kessu a răspuns:

Trebuie sa le faci pe calculator cu convertor happy

| hellyour explică:

Multumesc pentru raspunsuri si apropo am Nokia 6600 slide.