| serjinioserjinio a întrebat:

Am un samsung corby gt s3650 si vreau sa il conectez la pc.Pe telefon apare ca sunt conectat dar pe calculatorul meu nu imi arata nimic.Am folosit tot felul de programe(din cele auzite pe net) new pc studio, Pc studio samsung etc. Dar nu imi merge cu nici unul. Ce as putea sa fac va rog eu mult am neaparata nevoie.

1 răspuns:
| teaaa a răspuns:

Cand ai cumparat telefonul in cutia in care a fost trebuie sa aiba un cd cu niste kituri; daca vrei sa trimiti muzica sau fotografii din telefon in pc sau invers si nu vrei sa instalezi softul de pe cd atunci cand conectezi cablul intra in my computer sau incearca si prin bluetooth