| AnabellM a întrebat:

Am un Samsung S5230 Star, as vrea sa stiu de ce nu pot vedea filmele de pe youtubehappy

9 răspunsuri:
| Vladex1 a răspuns:

Nu poti vedea pentru ca nu ai Flash Player. Donlodeaza Flash Player si o sa mearga(parca Adobe Flah Player se numea) Oricum Succes!

| xCookiieMonster a răspuns:

Pey ai net pe el? daca nu ai de asta, dar daca ai trebuie sa iti pui i tunes pe pc si sal pui pe tel ca sa pot accesa internetul. sper sa iti fie de ajutor. pup :X

| shannygelu a răspuns:

Intri in meniu /settings/application settings/media player/ vot settings/si bifezi reteaua pe care esti/dupa intri in browser/settings/preference/si bifeaza run flash

| shannygelu a răspuns (pentru shannygelu):

Media player /vot setings

| shannygelu a răspuns:

Eu am la fel deci asculta sfatul meu ce l am dat mai inainte merge youtube

| manuelstone a răspuns:

Nu ai flash player.trebuie sa-l descarci de pe net

| AnabellM explică:

Pai am net pe telefon.sad :*

| AnabellM explică:

Si ce anume ar trebui sa setez?tongue

| LuPu_8793 a răspuns:

Nu e de la net si de la flash player! e din cauza setarilor din telefon...Eu am Samsung star si imi merge youtube si na trebuie sa descarc nici un Adobe flash player...