| GEORGE5067 a întrebat:

Am un sistem audio, respectiv acesta : http://www.it-pc.ro/images/periferice/boxe/SW-5.1_1505_l ow.jpg.

Si nu stiu de ce cand ascult muzica pe internet nu merg toate boxele, merg doar cele bagate in in portul verde de la spate. Dar cand ascult muzica din calculator merg toate.
Pot face ceva ca atunci cand ascult muzica pe net sa mearca toate?

Răspuns Câştigător
| CiPr1onE a răspuns:

Salut! Am si eu un sistem Genius, nu ca al tau insa am aceiasi problema la unul din PC-uri.
Placa audio 5.1 insa merg doar cele cu jack-ul verde.
Pe un alt PC cu placa audio 2.1 [acelasi sistem] sunt legate toate mufele boxelor in jack-ul verde si n-am aceasta problema. Probabil exista vreo setare pentru browser pentru a face diferenta din 2.1 in 5.1?