| Sebytza21 a întrebat:

Am un sistem home cinema Lg si l am avut la reparat deoarece nu se mai auzea. Acum se aude dar se aude spart rau, adica bassul se aude incet si volumul per total se aude de 3 ori mai incet... Ce pot sa fac. Cineva care sa ma ajute

1 răspuns:
| roanunt a răspuns:

Deoarece ai avut pe el finalii dusi. Acum daca ti-au schimbat acei finali si nu au mai fost montati altii la fel, e normal ca sa nu mai ai claritate, deoarece acele piese nu mai sunt in parametrii cu sistemul tau.
Cauza pieselor inlocuitoare la asta duce. Reducere volum, sunet distorsionat, etc.