| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Mi-am pus la pc un system home cinema si se aude foarte tare pe radio dar daca pun o melodie pe youtube sau ascult o melodie cu windows media player se aude mult mai incet. Nici bassul nu prea se aude foarte tare... Care este problema?

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Setarile sonorului sunt joase, sau sonorul de la youtube si media player e dat incet

| tudy2zero12 a răspuns:

Salut, ai setari jos in dreapta in bara, e un difuzor dai click dreapta pe el, da-i playback devices, dai pe Speakers da-i configure si modifica pe acolo tot ce poti pana merge!

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns (pentru tudy2zero12):

Am dat configuresi am 3 optiuni Stereo, Quadraphonic, 5.1 Surround si dau pe ele si daca dau test la toate 3 se aude decat o boxa la teste...