| andr3yr a întrebat:

Am un site si vreau sa stiu daca pot sa mut hostu si sa raman cu domeniu pe acelasi site de hosting anterior(domeniu. ro pe site de host al vechi si sa il folosesc pe altul nou). Astept raspuns

2 răspunsuri:
| Ove a răspuns:

Da se face transferul, foarte usor, nu conteaza firma nu conteaza nimic... Actualizezi name serverele la domeniu si gata, daca ai nevoie de un host bun https://client.newhost.ro/aff.php?aff=073 uite aici, daca ai nevoie de ajutor cu site-ul cauta-ma in privat

| BackRound a răspuns:

Transferul se face tot gratuit de la orice firma de hosting ai avut inainte