| LucianR a întrebat:

Am un sonny ericsson w902 si nu mi se mai incarca bateria...tot trebuie sa misc de mufa si tot nu se mai incarca.Am auzit de la cineva ca trebuie sa il duc la reparat sa il dea cu ceva spray special, dar nu stiu cat m-ar costa, pentru ca nu mai am garantie. Ajutor! Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| allerms a răspuns:

Vezi ca e incarcatorul defect
s-ar putea sa fie fisurat cablul
poti sa il repari sau cea mai buna varianta sa iti cumperi altul.Te ajunge maxim 15 lei. primesc fundita
?

| LucianR explică (pentru allerms):

Nu...incarcatorul e bun pentru ca am incarcat alte telefoane cu el si acelea merg...

| allerms a răspuns (pentru LucianR):

Lol...nu stiu ce sa zic e cam ciudat
mai bine iti cumperi un alt telefonhappy