| melisa_7182 a întrebat:

Am un telefo samsung s5230 cum se pune poze cu cablul usb pe el?

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Conectezi cablul de date la calculator si telefon slectezi la telefon ''data storage" si se deschide cardul de memorie\creezi un folder ''poze'' apoi copy\paste

| KiryuZero a răspuns:

Nu mere nu asculta tampiti

| BlueLine a răspuns:

Pai intri la setarai conexiune pc si dai stocare in masa tongue
Asta daca ai card daca nu thinking
Iti trebuie driverul pentru telefon tongue

| Teodora_4244 a răspuns:

Iti spun eu ca si eu am telefon Samsung star.si merge foarte usor sa faci trasfer.atunci cand ai cumparat telefonul ti-a dat in cutia lui un CD.trebuie sa-l bagi in pc|cd'ul| si instalezi ce-ti dau ei acolo pentru transfer.si atunci cand bagi cablul in pc AUTOMAT iti intra la transfer.
Bafta!