| misu18 a întrebat:

Am un telefon Acer E310 liquid mini, cine se pricepe sa imi spuna cum setez camera foto. A unblat cineva si acum imi face poze foarte rau... care are telefon sau stie ca ma poate ajuta lasati mesajele va rog daruiesc

3 răspunsuri:
| Daniel235 a răspuns:

Este simplu...trebuie doar sa dai la camera "Reset to defeault" si revine la setarile initiale!

| moog a răspuns:

Sall sper sati fiu de ajutor pai tot ce cred ca ai putea face sai dai reset la tot telefonul si isi revine la setarile normale funda?

| misu18 explică:

Nu vreau sa fac acest lucru thinking la camera fota are o optiune more si acolo a unblat acel prieten de mi-a delegrat toata camera... is vreo 4-5 optinui care trebuie schimbate gen iso, jpeg mai multe...