| WereWolf a întrebat:

Am un telefon Nokia N81-8GB și de câteva zile nu îmi mai funcționează tastele. Apăs pe orice tastă fără nici un efect. Nici măcar codul PIN nu îl mai pot scrie. Câteodată se aude de parcă s-ar apăsa butoane continuu (se aud sunetele tastelor). Dar există momente când telefonul funcționează perfect normal. Știți cumva care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| XxAlexandruxX a răspuns:

Incearca sa schimbi carcasa tot cu butoane

| claudiuclaus123 a răspuns:

Pai aici i dau dreptate lui vecsy55 s-ar putea sa fi apsat prea tare pe ea si sa se blocheze dar mai poate fi si plin de praf in interior sau sa aiba apa la tastatura daca il ai in garantie dul la servis dar daca nu desfal si curatal sau vezi ce are el pe acolo big grin

Răspuns utilizator avertizat