| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon samsung s5600 si nu are semnal in unele zone dar in oras are.Am fost la un service cu el si mi-au spus ca are finalul ars. Il mai pot repara?

1 răspuns:
| cata0891 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu.ba chiar mai rau pentru ca si in oras nu aveam decat o liniuta de semnal. Am fost la un service recomandat de un prieten si mi-au spus exact ca si tie. La 2 zile diferenta fost la alt service care era "nou" si mi-au spus ca problema e antena de semnal.mi-au dat baietii comanda de antena de semnal, l-au facut, merge exact ca atunci cand l-am cumparat.deci totul e ok. Poate acel individ de la service avea nevoie de el si ti-a bagat-o pe asta cu finalul ars.iti recomand sa-ti schimbi antena de semnal.