| corinusbebelus a întrebat:

am un telefon samsung GT-S5600 si nu are semnal mai niciunde, decat in camera la mine si afara laughingaiurea...as vrea sa stiu daca pot sa ii bag ceva sa ii scot nu stiu.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| nheo74 a răspuns:

Buna.Depinde si de acoperirea retelei,daca si alte telefoane au aceeasi problema, nu este telefonul de vina. Daca bagi sim-ul in alt telefon si ai semnal bun, du-te cu telefonul la service.Sa ai o zi buna!

| stefania200000 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la magazinul de telefoane de unde l-ai luat si sa intrebiwinking