| Alexandra48 a întrebat:

Am un telefon Samsung star3 si sa setat si la 00:00 se porneste alarma... ce as putea sa ii fac?

3 răspunsuri:
| neagucostel a răspuns:

Trebiue sa cauti prin setari sau aplicatii si va trebui sa gasesti ceva cu Alarm dupa care o poti dezactiva sau sa o setezi la ce ora vrei tu.
De regula alarma are o icoana cu un ceas desteptator

| Alexandra48 explică (pentru neagucostel):

Pai icoana cu ceas desteptator nu imi mai dispare de langa baterie...

| neagucostel a răspuns (pentru Alexandra48):

Atunci inseamna ca trebuie sa formatezi cardul sau sa schimbi softul androidul sau ce ai tu pe telefon(nu mai tin minte exact ce este pe samsungul tau)