| vladuss a întrebat:

Am un telefon Vodafon 455 ( nu prea bun). Il am aproape de 2 luni. Mi s-o terminat bateria la el si s-a oprit. Cand il pornesc imi apare "Asistent calibru. Apasati ori unde pe ecran pentru a porni" si imi apare 3 puncte unu dupa altul si sa le apas "pana ma insor..." rolling on the floor. Si nu imi mai porneste. Cine stie ceva va rog frumos dati un raspuns; sau un sait de pe care sa i-au un program si sa il formatez/restartez telefonul prin cablu de date. Funda+vot la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| alice97 a răspuns:

Era sa iau si eu un tel desta, dar am avut sinspiratia sa il cer o zii pentru test, si am patit exact la fel...pana la urma mi-am dat seama ca trebuie sa apas continuu si foarte repede pe punctele de pe ecran, mult succces va dura cevawinking