| Strongman a întrebat:

Salutare.Am o problema la pc si anume: Cand pornesc pc-ul porneste doar unitatea iar ecranul ramane inchis dar dupa ce restartez unitatea de vreo 3-4 ori se deschide si monitorul.Am windows 7 iar pe ecran nu imi apare nici o eroare doar ca ramane ca si cum e inchis. Mentionez ca am toate cablurile bine montate.Multumesc si dau funda! Va rogg foarte mult!

Răspuns Câştigător
| d3javw a răspuns:

Acum 2-3 ani am avut o problema asemanatoare dadeam drumul la pc dar monitorul ramanea inchis si mi se restarta in continuu poate fi de la windows sau o defectiune a unei componente eu am cumparat placa de baza noua, sau poate fi din cauza sursei nu stiu cum te-as putea ajuta.

2 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Update la placa video, cred că driverul e de vină.

| dyoda a răspuns:

Verifica monitorul la alta unitate, daca e bun posibil k placa video sa fie de vina ar mai fii o varianta si cu ramii.