| robyxcool1 a întrebat:

Am un televizor Platinium.Cand il pornesc este blocat nu merge butoanele de sus si nici telecomanda. O da are si o cheita mov intr-un colt al ecranului.va rog ajutor. funda +vot

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Ma tu precis ai conflicte cu babaci, detii un televizor cu cod la deschidere, la canale etc.nu ai fost cuminte si ti-au facut-o blocandu-ti vizionarea la tv. Este asa? Daca nu atunci cauta in manualul televizorului ( daca nu al gasesti sigur babacii sunt cauza ) si vezi sectiunea cu restrictionare acces etc.Succes

1 răspuns:
| ZvT a răspuns:

Ia ciocanul si repara-l. Şi mai lasaă taraful ca ai o exprimare de semi-analfabet. Succes.