| frumusicaflorysexy a întrebat:

am 8 ani. vreau sa schimb programul de la televizor dar telecomanda s-a blocat
am pus bateriile la alta telecomanda si merge
inseamna ca s-a stricat telecomanda?

vreau raspunsuri cat mai rapide va roooog! :* :* :*

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Deci bateriile merg...e posibil ca telecomanda să nu fie de la televizorul respectiv, deci n-o să meargă! Așteaptă până mâine, când vei vorbi cu ai tăi!

| frumusicaflorysexy explică (pentru h3r):

E telecomanda de la televizor. sunt sigura.

| h3r a răspuns (pentru frumusicaflorysexy):

Atunci vorbește cu părinții s-o schimbe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta cartea tehnica a televizorului si vezi ca are un cod, bagi acel cod pe telecomanda si se va debloca

| Popa_Silvana_1973 a răspuns:

Si mie mi sa mai intamplat este posibil
sa nu pui tu bine bateriile in telecomanda sau s-a stricat! funda?