| alexandruth a întrebat:

Am vandut un produs de valoare pe okazii, iar clientul nu a ridicat coletul. Cine are cont de okazii, stie ca la fiecare vanzare, okazii ia un comision de 2, 8% din valoarea produsului. Dupa ce am acordat un calificativ negativ acelei persoane, comisionul nu mi-a fost returnat desi am precizat ca licitatia nu s-a incheiat cu vanzarea produsului. Pot face cumva sa mi se dea inapoi comisionul?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca e nevoie sa urmezi niste proceduri. Comisionul nu se returneaza decat la cerere, nu in mod automat (trebuie completat un formular, din cate am inteles chiar pe site). Ei il analizeaza si mai apoi iti returneaza comisionul. Daca intampini probleme, iti recomand sa-i contactezi direct pe ei.
Vezi intrebarea 2 din lista.
http://ajutor.okazii.ro/vanzare/intrebari-frecvente

1 răspuns:
| AlexXplo a răspuns:

Ai incercat sa suni la ei?!