| Haydee a întrebat:

Am varsat putina cerneala pe parchet sad. Cum as putea sa curat?(sau cu ce)

Răspuns Câştigător
| anuska a răspuns:

Cu putin otet cu apabig grin.Bafta

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu pic.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu pic.

| Elena1234456 a răspuns:

Cu un pic (dinacela pentru scoala). happy eu asa rezolv mereu love struck happy.

| Lawrence a răspuns:

Cu o carpa uda.

| Raiden a răspuns:

Cu Picul, sterge cerneala de oriunde ar fi, chiar si de pe haine.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Freaca locul cu bucati de lamaie

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Cred ca ar merge cu picul corector de la scoala...La mine merge...happy

| GreenPills a răspuns:

Cu detergent/sapun/spray pentru parchet si freci cu o carpa sau sa dai cu mopul.Sa vezi ca se ia.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Parker_2310 a răspuns:

Daca a ramas urma incearca cu diluant/acetona insa vezi fa o proba pe o alta bucata de parchet ca sa vezi daca nu cumva se albeste.