| AcI a întrebat:

Am vazut la niște colegi ca apar mereu online...
Dar ei nici macar nu au pc-ul deschis!
Exzista cumva vreun program anume?
Sau cum fac acest lucru?
Aștept un raspuns!
Multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| bingbang_2869 a răspuns:

Poate acei colegi ai tai s-au logat de pe telefonul mobil happy si daca nu dau sign out de pe telefon, vor ramane asa pana la urmatoarea logare si delogare

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca inchizi calculatorul sau il restartezi cand inca nu ai inchis messenger-ul vei aparea in lista celorlalti ca fiind online pana cand intri pe messenger si te deloghezi. Si chestia cu mobilul ( ce a spus bingbang ) e valabila.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

"Exzista" multe minuni in lumea asta.

| antonia09 a răspuns:

Atunci cand un utilizator de yahoo messenger sau alte programe asemenatoare isi inchid programul fara a face sing out ei vor ramane in lista prietenilor on line pana la urmatoarea logare efectiva.
Se poate de asemenea sa fi intrat online folosind telefonul mobil fara a aprea mentiunea Logged on Mobile Phone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa