| best1people a întrebat:

Am vazut niste boxe mici,portabile,care aveau doar cate un cablu USB, deci le conectai la calculator sau laptop sau PC si totodata cantau dar si primeau energie...nu aveau nevoie de baterii sau de cablu in plus pentru sursa de curent. Vrreau sa imi dati un link unde sa pot gasi acest fel de boxe va rog!

2 răspunsuri:
| mirunix a răspuns:

Poti sa cauti pe mercador sau pe okazii, daca scrii boxe mini sau boxa mini sigur gasesti. Uite, eu am gasit un link:

http://mercador.ro/oferta/boxa-x-mini-ID1nY8b.html#bff35ddc74

Răspuns utilizator avertizat