| devine a întrebat:

Are careva idee ce autobuz/troleibuz/tramvai merge pe bulevardul Hristo Botev? Ma intereseaza sa ajung la Biserica Sfantul Mina...

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In Bucuresti merg tramvaiele 16, 21. Prin fata bisericii Sfantul Mina mai trec tramvaiele 55, 14, 40, 56.

| costymaximus a răspuns:

Tramvai 16 si 21

| cristina_4037 a răspuns:

sunt multe. Poti sa cauti si, pana la intercontinental si te duci la sf. Gheorghe( care e la 2 minute de inter) si mai mergi pe o straduta de 5 minute si ai ajuns. Sau la unirea. Eu invat in caretzu, care este pe Hristo Botev, adica stiu, si nu te pacalesc cand zic ca de la inter mai e putin de mers pana la Sf Mina. Pup, bafta.