| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

Care sunteti din cluj? ce statii de tramvai sau troleibuz sau autobuz sunt pe langa gara si in catt timp ajung de acolo la iulius? pls help:d[fundalaughing

2 răspunsuri:
| ReveuseKaari a răspuns:

E staţie de troleu chiar în gară, de acolo poţi să iei 4le până la staţia piaţa mărăşti, acolo cobori şi iei tot de acolo 25u sau 24u până la iulius. Nu ştiu exact cât faci, depinde de cum le prinzi, că 25 şi 24 circulă cam greu, dar în principiu în maxim 20 de minute ajungi.

| ReveuseKaari a răspuns:

A, sau din piaţa mărăşti poţi să mergi pe jos, nu e chiar atât de departe. Dar vezi că la un moment dat trebuie să faci dreapta.