| iintunericul a întrebat:

Are ceva routeru daca opresc wi-fi-ul (adica: il pornesc cand vreau sa fac ceva pe tel si dupa aia iar la opresc) sau daca internetu il scot din priza tot cu router? Cum ma sfatuiti sa fac cu routeru? (sa il las non stop in priza si sa transmita wi-fi?)

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Routerul nu se opreste, se tine pornit tot timpul! Ce motiv ai sa-l opresti?

| iintunericul explică (pentru K0sti):

Motivu ii cda nu il folosesc, mai ales noaptea

| K0sti a răspuns (pentru iintunericul):

Asa si? Care e problema? Si se scrie "este", nu "ii"! "ii" nu exista, decat la coada vacii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu.
2. Invata sa folosesti corect articolul hotarat.

| iintunericul explică (pentru anonim_4396):

Cum adica? sa invat sa folosesc corect articolul hotarat

| raul9595 a răspuns:

Pai nu se intampla nimica daca il lasi pornit sau daca ii stins si il pornesti cand vrei.