| d3n1sutz4 a întrebat:

Are cineva HTC cha cha? Este bun? Mi l-ati recomanda? Recunosc ca nu vreau un telefon super-mega-ultra dotat care sa inlocuiasca laptopul. Vreau un telefon simpatic, folositor si care sa merite banii.

Răspuns Câştigător
| Pitri001 a răspuns:

Da e bun am avut(doar ca am primit Samsung galaxy s )si l-am dat dar in general e bun are memoria intterna destul de mare dar mi se pare ca Samsung galaxy s e mai bunhee hee eh dar daca nu-l vrei pe asta ia si HTC-ul e bun si alawinking