| d3n1sutz4 a întrebat:

Are cineva HTC cha cha? Este bun? Mi l-ati recomanda? Recunosc ca nu vreau un telefon super-mega-ultra dotat care sa inlocuiasca laptopul. Vreau un telefon simpatic, folositor si care sa merite banii

1 răspuns:
| sigmanet a răspuns:

Ooh da. Este cel mai bun telefon QWERTY in ochii multor editori de IT si fani telefoane QWERTY. De ce e bun?
Specificatiile sa zic le stii. Dar interfata HTC Sense este un plus pentru telefon, se misca mai bine.
Are tastatura foarte eficienta se mai zice. Tastezi cu usurinta ce ai nevoie. Pretul a scazut binisor, si isi face toti banii.