| razvans31 a întrebat:

As dori cateva detalii despre INDRA RECRUITMENT COMPANY SRL Arad. Daca cineva are dosar la ei sau aplecat cu ei.

1 răspuns:
| cristinacecan2003 a răspuns:

INDRA RECRUITMENT COMPANY SRL

Informatiile de contact (email, telefon, fax, adresa) ale firmei Indra Recruitment Company precum si informatiile detaliate (bilant, dosare, marci, etc) sunt accesibile membrilor site-ului. Pentru a contacta firma Indra Recruitment Company sau alte companii incluse in catalog va rugam sa va autentificati cu contul dumneavoastra.

Creati un cont de acces daca nu aveti deja (este gratuit), sau utilizati accesul prin SMS fara cont, rapid si anonim.

Firmele active sunt incluse si pe CD-ul ListaFirme iar unele facilitati noi sunt disponibile membrilor cu abonament.
Profil Firma Marci Produse Servicii Magazin Econograf Contact

Detalii de identificare
INDRA RECRUITMENT COMPANY SRL
.

Nume firma INDRA RECRUITMENT COMPANY SRL
Cod Unic de Inregistrare

Nr. Inmatriculare J02/1384/2012
Data infiintarii 2012.**.**
Observatii

Descrierea firmei INDRA RECRUITMENT COMPANY SRL

Sediu INDRA RECRUITMENT COMPANY SRL - informatii de contact.

Judet ARAD
Localitate/Sector ARAD
Adresa PIATA ARENEI 5 C*****
Telefon -
Fax -
Mobil 0757-732.0*****
Acces membri

Email -
Persoane din conducere: ROMANIA HO*****
Adresa web -

Domeniul de activitate preponderent

Cod CAEN 78*****
Obiect Activitate Activ*****
Descriere Activitate *****

An
Bilant Cifra
Afaceri Profit Datorii Active
Imobilizate Active
Circulante Capitaluri
Proprii Angajati
2012 0***** -44***** 129***** 605***** 450***** -24***** 0*****

CifraProfit200420052006200720082009201020112012-518-444-370-296-222-148-74074RON

Nu sunteti autentificat. Informatiile afisate pot sa nu fie actuale si complete.
Pentru informatii complete si recente puteti utiliza:
Acces prin SMS | Abonamente de Acces sau CD ListaFirme.
Alte Companii Recomandate:
Nume Firma Jud Localitate Contact Membru Ranking
VLANI TRANS SRL
Str. Tudor Vladimirescu 28 BV Brasov
telefon adresa
Ranking 2
MAUSAC CONF SRL
Calea Republicii 44 AR Ineu
telefon adresa
Ranking 2
GUMOSTRADE SRL
Str. Elena Ghiba Birta 2 AR Arad
adresa
Ranking 1
AKY ACTIVITIES SRL
Calea Aurel Vlaicu AR Arad
adresa
Ranking 1
MONTAJE SERVICE MATES SRL
154 AR Livada
adresa
Ranking 1
MOPAL INDUSTRY SRL
Str. Tapia 9 TM Timisoara
adresa
Ranking 1
PREMIUM CONSTRUCTII CIVILE TM SRL
Str. Mures 43 TM Timisoara
adresa
Ranking 1
MARKET ASIG SRL
Str. Alunis 5 BV Brasov
adresa
Ranking 1
Listat in: | Romania | Arad | Arad | 78 Modifica Date | topTop