| Carmen199611 a întrebat:

As dori sa achizitionez un Htc One v sau un Htc wildfire,astept pareri... vreau in special pareri despre navigarea pe internet, retele sociale si fotografiere :* multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| TheMazeRunner a răspuns:

Eu am HTC wildfire S si sunt multumita de el, pozele sunt clare, camera de 5 megapixeli, iar netu e super, sincer la-s mai cumpara.

| alezxz a răspuns:

Eu mi-am cumparat un HTC one v.este un telefon foarte bun face poze ok, netu se incarca foarte repede (merge webnwlk, celor de la frog)singura chestie neplacuta este baterie care tine foarte putin daca stay pe net, si in general daca te joci pe el. daca mai ai alte intrebari....intreabamalaughing)))