| Anonimul95t a întrebat:

laptopul:http://www.emag.ro/......EHW0KBBBM/ este bun de veva stiu ca memoria ram este mica dar pentru browser Facebook, Youtube, skype etc poate si jocuri gen gta vice site, gta san andreas, minecraft?

Răspuns Câştigător
| Ionutszu a răspuns:

Este cam mic, nu crezi? Cauta un i3 macar cu 4 la ram. E posibil sa gasesti..nu exista doar eMAG.

| Anonimul95t explică (pentru Ionutszu):

Stii cumva care dintre jocurile mentionate ar merge pe el?

| Ionutszu a răspuns (pentru Anonimul95t):

Merg cam toate, nu sunt mari consumatoare...dar eu zic sa cauti cat mai mult si atunci cand gasesti ceva poate mai bun achizitioaneaza-l. Jocurile mentionate merg ( minecraft la full grafica probabil va merge cam greu, dar restul ar trebui sa mearga daca sunt gta-urile vechi. )

| CPAElites a răspuns (pentru Ionutszu):

Merg toate cu 20 fps-uri rolling on the floor

| Ionutszu a răspuns (pentru CPAElites):

Nu am spus ca trebuie sa le dai la performanta maxima laughing)

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

In bugetul ala mai bine te orientezi spre second hand!

| Zaygon a răspuns:

Eu iti recomand asa ceva http://www.pcgarage.ro/......dos-black/