| AurelB a întrebat:

Salut, as vrea sa achizitionez acest laptop : http://www.okazii.ro/......a124226465 ce parere aveti? e cat de cat bun? acolo scrie memorie 6 GB ( sunt ramii?),, placa video nu stiu de cat e....cum aflu?

2 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Parerea mea sincera?
Nu iti lua un laptop HP, HP-ul are in general o problema urata, is slabe la temperaturi si dupa o perioada scurta o sa te trezesti cu probleme, cel mai des intalnit Black Screen care ii de la placa video si ca sa o repari te costa si nu merita. Nu vreau sa te descurajez sau altele dar nu iti indic un HP. Acuma poate ai noroc si nimeresti unu care ii de calitate. Bafta.

| Dany127 a răspuns:

Eu cred ca merita. Procesorul este destul de bun, placa video la fel, memorie ram foarte mare (6 gb ). Placa video nu stiu de cat e, cel mai bine intrebi. Deci merita.