| Bubuletz a întrebat:

Intentionez sa imi cumpar un nokia 5530. Dar am o intrebare este un buton cu senzor langa scrisul,, ExpressMuzic" in dreapta http://www.tektonic.ro/wp-content/uploads/2009/06/nokia5 530xm.jpg as dori sa stiu pentru ce este.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Acel "butonel" este pentru a intra direct printr-o simpla atingere, in music player.Adica asa ajungi mai repede la muzica.Ai facut o alegere buna! Este un tel. OK.

2 răspunsuri:
| Bubuletz explică:

Mersi!

| BughY a răspuns:

Cel de sus este pentru volum cel de la mijloc blochezi telefonul iar cel de jos cred ca este pentru card casti sau incarcator