| BellsC a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre telefonul nokia c3? Are cineva? Eu as vrea sa mi`l cumpar pentru.ca-mi place tare mult si momentan am coby[touch], dar nu stiu daca merita :D
http://1.1.1.4/......icatii.jpg

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Am eu Nokia C3 si sunt foarte multumit de el. Merge la fel de bine dupa un an ca si dupa prima saptamana. Are sistemul de operare Symbian40, iar Youtube-ul merge foarte bine. happy
Sper sa iti fie de ajutor. happy

| SylvyaSyn a răspuns:

Eu zic sa ramai cu corby.big grin Prietena mea a avut corby si acum are Nokia C3 si nu este deloc multumita de el.Are tastatura mica, si nu este touch...