| Danutz_4269 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon mobil nou dar nu stiu ce sa imi iau cu maxim 100 lei sa fie rezistenta bateria minim 3 zile sa nu am probleme de soft sau semnal sa aiba camera cu blit si daca ar fi posibil si touchscreen.As accepta si variante la prelungire abonament Orange sau daca sunt bune urmatoarele de la rds pe abonament:Samsung I5500(5lei-abonament 5euro)SamsungS5660(50lei-abonament 7euro)Samsung Galaxy Ace(70lei-abonament 10euro)Astept o parere sau un sfat si despre cele mai sus mentionate sau despre altele mai bune in suma mentionata

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Eu iti sugerez Samsung Galaxy Ace se incadreaza in criterile tale.
P.S. Daca l-ai gasit la acest pret se merita.

1 răspuns:
| andreibrebeanu a răspuns:

Daca ai nevoia urgent ia-ti Samsung galaxy ace daca nu e o chestie urgenta mai stange bani in jur de 700 lei si ia-ti Samsung galaxy fit.Nuti lua abonamet ca o sa platesti telefonul de 10 ori