| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca pot sta pe invizibil si sa nu pot fi detectata de detectorul pentru invizibil. va rog sa-mi raspundeti.

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Nu

| CybeRAthlete a răspuns:

Desi daca stai logat prin borwser, tinde sa dea errori gen invizible-offline celui ce cauta. cat de des sau exact nu stiu.
bafta

| Overdose a răspuns:

Nu, nu se poate.Detectoarele care funcţionează corect, te vor detecta oricum.
Şi sfatul meu, este să nu instalezi aplicaţii care declară că ar putea să oprească detectorul din funcţie. happy

| DEBrown a răspuns:

Nu se poate asa cevawinking

| Nowingsangel a răspuns:

Nu cred că se poate asa ceva...
Poate există un fel de parolă... dar nu.

Nu se poate sa stai pe invizib fara sa fii detectata de detector.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

Funda?

| ColourMePretty a răspuns:

Imi pare rau, dar este imposibil acest lucru...sorryhappy