| LoOvE a întrebat:

Explicati. mi si mie cum poate cineva sa stie ca sunt pe invizibil doar pentru ea si pentru ceilalti nu sunt.Adica stiu ca poate afla dp detectorul de invizibile, dar nu inteleg cum poate sa stie ca sunt doar pentru ea.

Răspuns Câştigător
| ndc a răspuns:

Ce vede ea: esti offline.
Ce vede detectorul: esti online, nu invizibil (detectorul te raporteaza ca invizibil doar daca esti pentru toti, IIRC).

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Da-i funda lui ndc...ca a rasp bine, asa e si pentru ignore

| Nitrows a răspuns:

Ai aflat de site-urile publice, unde scrii un ID de mess si iti spune daca esti pe invizibil? ei bine unele site-uri au si setari la care poti sa afli daca persoana respectiva este pusa pe invizibil doar pentru tine sau pentru toti, intereseaza-te happy