| dodolino_5198 a întrebat:

Cum as putea sta pe mass pe invizibil si sa nu pot fi detectata de detectorul de invizibil?

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Nu mai sta pe mess. Este o prostie messengerul! Invata o noua limba, fa exercitii la engleza, citeste o carte, mergi la o plimbare, la o terasa, la cinema, uita-te la niste filme, fa niste prajituri, mergi la sala, mergi la cumparaturi, la plaja, la locuri de distractie cu multa apa (Paradisul Acvatic in Brasov, de exemplu). Nu-i asa ca pare mai atractiv ce ti-am scris eu aici decat un simplu messenger?! happy Sanatate! O seara buna!

| Derye a răspuns:

Zi'le pur si simplu. Nu am chef de lume.

| tina_3350 a răspuns:

Nu cred ca se poate sa nu fii detectata :d