| Dicanho10 a întrebat:

As dori sa stiu si eu o informatie. Pentru 2 tone de lemne de esenta tare fag sau frasin, cat se ia pentru a sparge cu toporul?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

straight face la lemn se calculeaza la metrii cubi ideea este ca nu cred ca ia cineva la lucrare ci la zi de munca. si este cam 100-150 lei ziua de munca (depinde de zona geografica a tarii in care te aflii)

1 răspuns:
| Dicanho10 explică:

Mi-a oferit cineva 70 de lei pentru cele 2 tone de lemne, zona Bucuresti.