| Popintinio a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un aparat foto compact si nu stiu ce sa aleg dintre Sony DSC H-200 si Fujifilm FinePix s4800 si as vrea sa dati si argumente de ce sa imi iau acel aparat fundawinking

Răspuns Câştigător
| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

Sony DSC H-200
-are rezoluția senzorului mai mare : 20.1 MP
-are un timp de expunere mai bun
-zoomul optic 26 x
- dimensiuni mai mici

P.s. Poți intra pe linkul de la profilul meu să vezi câteva fotografii făcute cu acel Sony pentru că dețin unul. happy

| Popintinio explică (pentru TypeInterestingNicknameHere):

Foarte frumoase pozele nu am cuvinte team ales castigator deoarece ai dat si poze

5 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, uite l-am gasit la o reducere destul de buna, plus ceva accesorii!
http://bit.ly/1blJtso

| Roman_Sterlea_1997 a răspuns:

Ia-ti Sony, deoarece camera este mai buna are 20mp dar Fujifilm are 16mp, si zoom-ul este mai bun

| ALTLL a răspuns:

Eu iti recomand un Canon, cam pe langa preturile alea : http://www.f64.ro/canon-eos-1100d-body-12-2-mpx-lcd-2-7-live-view-3fps.html

| Popintinio explică (pentru ALTLL):

Am zis eu ceva de Canon nici nu m-am uitat la Canon pentru ca am buget fix