| madryela a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un hamster si doresc sa stiu cat costa talajul pe luna

Răspuns Câştigător
| DeeaPunk a răspuns:

Pai pe mine ma costa cam in jur de 5-10 lei pe luna depinde cat de des il schimbi ...eu il schimb o data pe sampatana si de obicei o punga ma tine 3-4 saptamana adica o luna aproape dar depinde ca sunt si pungi mici si mai mari ...eu iau la 5 lei si ajunge 1 pe luna foarte rar trebuie sa iau alta punga sambata cand schimb talajulwinking