| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi gasesc o prietena cine se ofera.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti spune si tu din ce oras esti macar si cum arati sa isi faca fetele o parere. Dar din cate stiu eu TPU nu e site de matrimoniale. Incearca si tu pe netlog, hi5, sentimente sau alte site-uri de matrimoniale.

| psiholoaga a răspuns:

Pune si tu un set de poze: fata, profil, poza cu tine in tricoul preferat, poza cu tine fara tricou si prim plan cu... mainile, ca sa imi dau seama care e atrofiata si care e mai folosita. Si, cine stie...

| Barajag a răspuns:

In sfarsit te-am gasit, a rasarit si pe strada mea soarelehee heecum te cheama? cati ani ai? pai trebuie mai intai sa te prezintibig grin, spune mi cand ne vedem?big grin

| alecs871 a răspuns:

Pune o poza cu tine pe ocazii.ro laughing

| Jonsdottir a răspuns:

Tuuuuuuuhee hee

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Serios?! chiar vorbesti serios? Doamneee! Si eu care caut de atata timp un prieten big grin...Doamne ce fericita sunt! big grinlaughing
Acum pe bune! Da-ti domne' la baiat una...asta o fata laughingrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@ursulici e al meu... te rog laughing

| cotzobel a răspuns:

Mda.intr.adevar ai nevoie de o "informatie utilitara". pai ce sa iti zic? inteleg ca site. ul asta e toti pentru unul dar...totusi nu e si un site de matrimoniale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit intrebarea cu voce tare sa auda si colegele mele. Sincer, doar femeia de srvici a raspuns afirmativ (nici n-am bagat de seama cind a intrat), te bagi, ce sa-i zic? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
www.sentimente.ro
Baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa fiu rea dar intrebarea asta era buna la categoria trivia/amuzante laughinglaughing. Bafta!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prieten nu merge?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din oradea