| FlyingSparkle a întrebat:

As vrea sa stiu cu ce as putea sa merg din Bucuresti in Suceava. Nu vreau sa merg cu trenul, ci cu autocarul. Imi puteti da niste informatii? Cam cat ar costa un bilet pentru o persoana de 14 ani si cam cand ar pleca si ar sosi autocarul. big grin Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt asemenea autocare.te duc de la Bucuresti ..intr-un oras apoi trebuie sa iei altul si tot asa ..bani cheltuiti ..mai degraba tren ..se opreste la cateva statii apoi merge fara nici o grija si ajungi si unde trebuie asa cu autocarul cine stie ce se mai intampla. ..mai degraba tren.