| Alma14 a întrebat:

As' vrea sa stiu cum pot strege toate mesajele de pa chat-ul facebookului? Funda.

3 răspunsuri:
| Deliaaa23 a răspuns:

Intra in mesaje si vezi ca acolo unde scrie data. [la toatee mesajele] mai incolo este un "X" sau daca vrei sa stergi unul. intra pe unul din ele. si dai la "Actiuni" vezi k e pe'acolo. si da'i la sterge mesaje. :Xbig grin Funda >?

| Alma14 explică (pentru Deliaaa23):

Scumpa, asta stiam si eu, dar eu vreau sa sterg toate, in sensul sa nu mai am nici unu si imi este greu sa stau sa sterg pe fiecare pe rand :*

| Alma14 explică:

As' vrea sa stiu cum pot sterge toate mesajele de pe chat-ul facebookului?