| Swabia a întrebat:

As vrea sa traduc un text din franceza in limba romana....stiti un site care sa nu faca multe greseli de ortografie?!

Răspuns Câştigător
| gossipgirl a răspuns:

Incearca Babilon
http://translation.babylon.com/

27 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trimite-mi-l pe privat si ti-l traduc eu, ca de-aia sunt translator

| RealKitzor a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ma ajuti sa traduc eu ceva te rog frumos?

| Silvia a răspuns:

Google translate face ft multe greseli, in orice limba ai vrea sa traducistraight face
Mai bine incerci cu un dictionar...thinking

| Silvia a răspuns:

Google translate face ft multe greseli,in orice limba ai vrea sa traducistraight face
Mai bine incerci cu un dictionar...thinking

| Moneyandfame a răspuns:

Incearca Google Translate.Sau daca nu esti sigura, cauta pe cineva binevoitor si care cunoaste bine limba.

| gossipgirl a răspuns:

Saru`mana pentru fundita :*

| Haydee a răspuns:

Pai...incearca www.francez.ro
E sigur 80%;)

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Este cand aprinzi google scrie Traducere si dai acolo prima data dai franceza si dupa acea romana si scrii textul dai traduceti si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trenslate Google... si bagi ce limba vrei! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da si eu intreb acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google translator.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Je cherche ma soeur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot traduce un tezt di franceza in romina fara greseli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ou est ta soeur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monsieur est assis dans un fauteuil a'roulettes couvert de couvertures les pieds sur une chaise l' air tres malade;il a decide de tirer au flanc ,de ne pas se rendre a'son boulot.mon pauvre mari. tu es malade. tiens ,prends ce remede. il est tres bon ton remede. c' est toi qui l'as fait? oui, avec du vin , un peu de beurre , de la salade cuite,et aussidu sablr naturelleent.c'est tout a fait ce cu'il mefallait [madame sort.] monsieur fait semblant de ronfler, puis rejette ses couvertures,se leve, va a' sa table et fait semblant d' ecrire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monsieur est assis dans un facuteuil a'roulettes couvert de couvertures les pieds sur une chaise l' air tres malade; il a decide de tirer au flanc, de ne pas se rendre a'son boulot.mon pauvre mari. tu es malade. tiens, prends ce remede. il est tres bon ton remede. c' est toi qui l'as fait? oui, avec du vin, un peu de beurre, de la salade cuite, et aussidu sablr naturelleent. c'est tout a fait ce cu'il mefallait [madame sort.] monsieur fait semblant de ronfler, puis rejette ses couvertures, se leve, va a' sa table et fait semblant d' ecrire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

monsieur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu dar cine stie lectia joli pays de normandie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati pe google lectia joili pays de normandi in romana va rog. la revedere

| Adrianckic a răspuns:

Incearca traduno.ro

| Giorgiana_Ciocan_1995 a răspuns:

Des crudites,des steaks frides,du camnembert, du gateau au chocolat... Un vrai repas a la francoise. Qui veut encore des frites? Moi, en quantite. Toi, tu es toujours aussi gourmand. Moi, j'echangemon camembert contre ta part de gateau au chocolat.Je ne mange pas de camembert. D'acord.C'est toi qui a prepare tout co? Non, c'est ma mere. Elle est vramies geniale.