| 8mariastar a întrebat:

As vrea si eu sa stiu un magazin online din Romania de preferat la care sa gasesc Bratarii, tricouri care sa fie cu Justin Bieber! Va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu exista asa ceva!
In al doilea rand nu stiu ce aveti unii cu Justin Bieber!
In al treilea rand e un copil prost si tampit, fraier(asa s-a descris singur intr-o emisiune)!
Si in al aptrulea rand astea sunt intrebari prostesti!
5.nu ar trebui sa va mai dea voua voie cei de la TPU sa puneti asemenea intrebari!
Funda?:*

| PisicutzaCenusie a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte bine!

| 8mariastar explică (pentru anonim_4396):

Ba idiotul tu vorbesti asa ca esti invidios eu am pus o intrebare si tu sari ca prostu ca idiotul de tine nu are ce face

| anonim_4396 a răspuns (pentru 8mariastar):

Si PisicutzaCenusie imi da dreptate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru 8mariastar):

Si imi zici si mie cu ce sa fiu invidios?
Ca tu esti proasta?
Crede-ma n-am nevoie de prostia ta!

| 8mariastar explică (pentru anonim_4396):

Auzi cocalarule mai da-te dracu de prost catu nu sti ce e aia muzica adevarat normal ca tie daca nu iti place Justin Bieber insemna ca iti place Florin Salam.Astia care urasc vedetele adevarate le plac manelele.Stai linistit ca nu esti singurul idiot de genu asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 8mariastar):

Sa sti ca esti raportata!

| 8mariastar explică (pentru anonim_4396):

Auzi scuze ca te-am injurat ai si tu dreptate cu Justin Bieber ca este un gunoi

| trolololo a răspuns (pentru 8mariastar):

Wow, ai dubla personalitate sau ce?

| 8mariastar explică (pentru trolololo):

Da am e vreo problema

| trolololo a răspuns (pentru 8mariastar):

Nu, nici o problema. Întrebam.

| MUSIC10is10LIFE a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de aia nu putem dormi noi noaptea-.-''

| MUSIC10is10LIFE a răspuns (pentru anonim_4396):

Uhh pai si ce cautati la intrebarea asta? Uh si oricum, Justin este foarte mandru de voi, hateri... Probabil ai stat 15 minute sau poate chiar mai mult sa te gandesti la ce sa scrii acolo. Ti-ai pierdut 15 minute din viata ta pentru Justin. Asta arata cat de mult inseamna el pentru tine -.-'' :p Si daca o banati sau raportati pe fata asta, o sa aveti de a face cu mine da? Ea nu v-a facut nimic, voi ati venit si i-ati stricat ziua cu raspunsul asta de tot rahatul. Asa ca te rog, mai bine cauta ceva mai bun de facut. si nu mai sta sa jignesti oameni pe care nu ii cunosti, sa stii ca pe noi ne doare fix in...