| Danielx5 a întrebat:

Aseara mi-am crepat ecranul de la tableta si nu mai merge touch-ul. Ce sa fac? Cum il pot repara? Ca am gasit un om care poate repara dar costa cat tableta mea.Va rog trimiteti-mi un video sau spuneti-mi cu o pot repara. Apropo tableta este Serioux 7 s746tab

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Mergi la magazinul de unde ai cumparat tableta.

| miTzuliK93 a răspuns:

Daca ai garantie la ea, foloseste-o cu incredere. Daca nu, atunci nu vei avea de ales. Ecranul sau touch-ul nu prea le poti repara acasa, fara instrumentele destinate unei astfel de interventii.

| ItIsAlright a răspuns:

Dap, pai nu mai poti face nimic. Asta i s-a intamplat si unei prietene si i-a spus ca pretul ca sa o repare e la fel cu pretul tabletei si nu le-a convenit si a ramas asa. Bine, tu... Iti poti lua alta. E mult mai convenabil decat sa o repari pe asta. Eventual i-ati o tableta mai buna si ai grija de ea.